E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?

E-Ticaret Danışmanlığı Nedir? sorunu soran ve e-ticarete adım atan girişimciler zamandan tasarruf etmek, iş verimliliklerini ve gelirlerini artırmak için e-ticaret danışmanlığı ile ilgili personelle çalışmayı seçiyorlar. E-ticaret danışmanlığı, bu alandaki geniş bilgi ve donanımları, deneyimleriyle profesyonel danışmanlık hizmeti veriyorlar. E-ticaret sitenizi daha karlı, üretken ve rekabetçi hale dönüştürmek için siz de e-ticaret danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

E-ticaret Danışmanlığı Nedir?

İnternet pazarlamacılığı yapan işletmelerin belirli hedefleri vardır. İnsanların kendilerini seçmesini sağlamak, yoğun ziyaretçi ve takipçi trafiği elde etmek, müşterinin güvenini kazanmak, hedef kitleyi belirleyip, kazanç sağlamaktır.

İşletmelere, e-ticaret sektöründe gerekli desteği sağlayan, SEO çalışmalarını yapan ve raporlayan aracı kurumlara e-ticaret danışmanlığı deniyor. İşletmelere; bu süreci doğru planlamaları, yürütmeleri, geri dönüş almaları ve yönlendirmeleri konusunda hizmet veriyor.

E-Ticaret Danışmanlığı nedir? Hizmetleri Nelerdir?

  • Başarılı bir web sitesi oluşturma veya var olan sitenizi optimize etme,
  • Ziyaretçi ve takipçi trafiği, etkileşim ve dönüşüm oranlarınızı hızlı ve sürekli bir biçimde artırma,
  • Online satış yapma ve satış gelirlerinizi artırma ve giderlerinizi azaltarak karlılığınızı arttırma,
  • E-ticaret işinizi analiz etme ve online potansiyellerinizi değerlendirme,
  • Var olan ve hedeflediğiniz yaratıcı, işlevsel ve teknik gereksinimlerinizi tanımlama,
  • Sitenizin *seo ihtiyaçlarını belirleme ve yapılacak çalışmaları kontrol ederek doğru ilerlemesini sağlamak, (* google.com organik araması)
  • E-ticaret sitenizin bilinirliğini artırma, pazarlama çalışmaları konusunda destek olma,
  • Sektör uzmanlığı ve sektörün en iyi uygulamalarından yararlanarak özelleştirilmiş bir e-ticaret stratejisi geliştirme,
  • Bilgi mimarisi, site haritaları, süreç akışları vb. konuları tasarlama,
  • Marka ile müşteri arasında etkili ve derin bir ilk iletişim kurulabilmesi için RightSource Teklif Talebi Geliştirme sürecini sunma hizmeti veriyorlar.

E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?

E-Ticaret Danışmanlığı Hizmetinizi Nasıl Alırsınız?

Öncelikli olarak neden ve nasıl bir danışmanlık hizmeti alacağınıza karar vermelisiniz. Sektörde bilinirlik, güvenilirlik, hedef kitle, reklam ve geri dönüşlere önem veriyorsanız, alanında uzman ve profesyonel bir ekiple çalışmanız önemlidir. Deneme-yanılmaya girmeden, sektörde hızlı adımlarla ilerlemek için bu hizmeti almalısınız.

E-ticaret alanında sürekli kendini yenileyen, gelişmeleri takip eden ve güçlü referanslara sahip kurumla çalışarak bir adım önde başlarsınız. Firma; planlama > proje > tasarlama > uygulama ve sonuçlandırma aşamalarında uzman ekibiyle sürekli olarak yanınızda oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir