E-Ticaret Danışmanlık Ajansı

E-Ticaret Danışmanlık Ajansı; İnternetin yaygın hale gelmesiyle birlikte, ticari ve bireysel alışverişler de online ortama taşındı. Bunun sonucunda da e-ticaret kavramı ortaya çıktı. E-ticaret pazarının gelişmesi ve bu pazardan pay kapmak isteyen işletmeler web sitelerini ve sayfalarını daha profesyonel düzenlemeye başladılar. Bu süreçte e-ticaret danışmanı ile profesyonel destek alarak hatasız şekilde tamamlamaktadır.

E-ticaret Danışmanlık Ajansı & E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?

E-ticarete yeni başlayan bireysel veya kurumsal firmaların işe en doğru adımla başlamalarını, ürün girişlerini seo uyumlu olmasını, en uygun reklam modellerini veren hizmete e-ticaret danışmanlığı deniyor. Bu hizmet sayesinde zaman ve öğrenme maliyetinden kurtulup, daha hızlı aksiyon alıp, en verimli şekilde hedefinize ulaşıyorsunuz.

E-Ticaret Danışmanlığı Hizmetleri

e-ticaret danışmanlık ajansı

Omni Channel Pazarlama

E-ticaret projenizin tüm platformlar ve kanallarda, en verimli şekilde çalışması sağlanıyor. Web siteniz veya mağazalarınızda müşterilerinize nasıl ulaşacağınızı hedefleyen stratejiler belirleniyor.

E-Ticaret Yaşam Döngüsü Planlama

Mağazanızdan ürün satın alan müşterilerin e-ticaret sitenizi ziyaret etmesi, web sitenizi ziyaret eden, alışveriş yapan veya yapmayan müşteri senaryoları oluşturuluyor. Oluşturulan çeşitli senaryolar sisteme entegre edilerek site trafiği kontrol ediliyor.

E-Ticaret Yazılım Hizmeti

İş modelinize uygun e-ticaret yazılımı araştırması yapılıyor. Uzun soluklu ve başarılı bir e-ticaret yaşamı için en doğru e-ticaret yazılımı belirleniyor.

E-Ticaret Süreç Kurulumu

Satış, müşteri ilişkileri, satış sonrası destek, çağrı merkezi, kampanya yönetimi gibi süreçler analiz ediliyor. Her süreç ayrı ayrı takip edilerek, dosya halinde sunuluyor.

B2B Pazarlama Çözümleri

İşletmeden işletmeye satış (B2B) yapıyorsanız bayi ağınız için özel e-ticaret stratejileri oluşturuluyor. Hedef bayilere ulaşılarak müşteri sayısı artırılmaya çalışılıyor.

E-Ticaret Kampanya Yönetimi

Ürün yelpazesi ve e-ticaret için hedef kitle belirleniyor. Bu doğrultuda hedef kitle odaklı, ölçümlenebilir ve kreatif kampanya modelleri geliştiriliyor. Geliştirilen modeller hayata geçirilip, raporla size sunuluyor.

E-Ticaret Teknoloji Danışmanlığı

E-ticaret projenizin daha verimli hale gelmesi için SaaS, SSL, cloud, satış, raporlama ve müşteri ilişkileri alanında hizmet veren servisler araştırılıyor. Gelişmeler takip edilip, en doğru ve güncel servisler yükleniyor.

Online Reklam Yönetimi

Google.com, facebook, instagram gibi mecralar kullanılarak, hedef kitleye ulaşılma hizmeti veriliyor.

E-Ticaret Grafik Tasarım Hizmeti

Ürünlerin veya hizmetin daha göz alıcı ve dikkat çekmesi için banner, mailing template, sosyal medya ve offline tasarımları yapılıyor.

Ürün Fotoğraf Çekimi

Ürünlerin daha cazibeli görünmesi ve en iyi şekilde yansıtmak için ürün ve konsept çekimleri yapılıyor.

E-ticaret sektöründe aranan ve en çok ziyaret edilen site olmak istiyorsanız e-ticaret danışmanlığı hizmeti veren bir ajans ile çalışmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir